Style
Dewy
Restful
Modem
Hobby
 
 
Now on sale


Reviewed book edition with pictures of Asia blog.

 
 
    Chat
send
  • Další naroze
    niny a dal...
  • Tak se tady
    všichni mě...

Previous
 
 
ICQ
I'm not on Internet at this moment
160050929
 
When you want to send me a message, you can use this page. "Unsuitable" messages are periodically deleted :o)
Obligatory data are signed with *

Insert new message
Name
Email publication
Web publication
Anti-spam question : What is the URL address of this pages (without http://)?
 
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
smajlík  
 
 
Send
 

Od : Barča

 
Ahoj Pavle, mluvila jsem na zahradě s taťkou a dal mi tip na tvoje stránky. Tak jsem zatím jen lehce mrkla a jak bude víc času, tak je projedu pořádně :) Nevěřila jsem svým očím, že Vltavu jsme jeli v roce 2004!!! To byl fakt ten rok, co jsme se tam potkali? Měj se prima a moc ti fandím. Barča
Od : Pavel

 
Milý Lukáši, překvapuje mne, že na tyto stránky chodíš, když Tě jejich obsah tolik zaráží. Přesto jsem marně vzpomínal a hledal, kde jsem se o některém svém kamarádovi vyjadřoval jako o člověku bez vzdělání. smajlík Jinak děkuji za amatérské právní rady, budu více o obsahu svých stránek přemýšlet.
Od : Pavel

 
Děkuji neznámému čtenáři za upozornění na některé chyby, co našel v textu. Já samozřejmě vím, že se tam sem tam nějaká najde, takže ještě jednou díky.
Od : Lukáš

 
Milý Pavle, to, že máš ve svých větách hrubky a občas ti někde chybí nějaká slovesa, už nikoho nepřekvapuje, ale zarážející je, že jsi schopen zveřejňovat osobní údaje svého kamaráda a k tomu se o něm vyjadřovat jako o člověku bez vzdělání. Dále bych chtěl upozornit, že dle zákona O ochraně osobních údajů může být tento čin posuzován jako protiprávní. Možná by bylo vhodné si dobře rozmyslet, co na své stránky napíšeš a jaké fotky zveřejníš.
Od : Pavel

 
Ahoj Jarmilo, jsem rád, že jsi si pěkně početla.smajlík K aktualizaci časem snad dojde, ale v tuto chvíli nemám nějak chuť vše publikovat. Je ale možné, že se to změní, takže jestli máš o pokračování zájem tak to zkoušej dálsmajlík Faktem je, že už jsem dvakrát málem s psaním blogu přestal (během druhé cesty do Irska a na jejím konci) a přesto k pokračování došlo. Každopadně další pokračovaní je docela zajímavé, tak vydržsmajlík
Od : Jarmila

 
Proč stánky neaktualizuješ_bylo to pěkné počteníčko

 
Cool Site.
Od : hokus pokus